Szukasz skutecznego copywritera?

Oto jestem.

Postaw na wysoką jakość i 14 lat doświadczenia!


Zaufali mi m.in.:Dobra cena

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie. Przy stałej współpracy oferuję uczciwą stawkę godzinową. Wystawiam FV.


Wysoka jakość

Piszę skutecznie, z dbałością o poprawność językową. Tworzę teksty zarówno od zera, jak i poprawiam te napisane przez kogoś.


Terminowość

Realistycznie określam czas potrzebny na zrealizowanie zlecenia i bezwzględnie
trzymam się ustalonego terminu.


Jak mogę Ci pomóc?

Mam 14 lat doświadczenia w pisaniu dla biznesu, z czego ponad 10 lat – w pracy dla firm z branży SaaS. Dzięki napisanym przeze mnie treściom zbudujesz świadomość marki, wygenerujesz leady, domkniesz sprzedaż, a także zatrzymasz klientów.

Napiszę dla Ciebie treść:

  • strony internetowej,
  • bloga,
  • newslettera,
  • landing page’a,
  • e-booka,
  • …i czego tam jeszcze potrzebujesz.

Piszę zarówno po polsku, jak i po angielsku. Poza tym doradzam, co i jak napisać.

Zobacz moje przykładowe teksty.

Moje kwalifikacje poświadcza także certyfikat Certified Digital Marketing Associate
w zakresie content marketingu wystawiony przez Digital Marketing Institute:

Certified Digital Marketing Associate

Co mówią o mnie klienci?

Długo szukaliśmy copywritera, który rozumiałby nasze potrzeby i dopiero współpraca z Jarkiem okazała się strzałem w dziesiątkę. Jarek nie tylko pisze jakościowe teksty, ale też świetnie rozumie specyfikę biznesu IT i e-commerce oraz zna branżową terminologię. Praca z nim jest przyjemnością, bo dzięki swojej rzetelności, wyczuciu i umiejętnościom językowym, faktycznie wspiera i odciąża nasz zespół w codziennej pracy. Do tego komunikacja z Jarkiem jest miła, sprawna i konkretna. W imieniu teamu e-com.house bardzo polecam współpracę z Jarkiem 🙂

MARTA WYGLĄDAŁA, Design/Marketing Lead, Co-Founder ecom.house

*

Jarek jest osobą, która nie tylko potrafi świetnie pisać, ale przede wszystkim bardzo dobrze rozumie potrzeby biznesu. To unikatowa umiejętność, dzięki której można być spokojnym o rezultaty jego pracy. Nieocenione są również jego wskazówki i sugestie. Gorąco polecam!

MAREK JERECZEK, twórca i prezes HRnest

*

Jarek przez 1,5 roku był naszym etatowym pracownikiem i bardzo ceniliśmy sobie jakość jego pracy. Kiedy postanowił szukać nowych wyzwań poza naszą firmą, nie wyobrażaliśmy sobie końca współpracy. Dlatego też zlecamy mu pisanie artykułów na naszego bloga oraz treści na stronę internetową, korzystamy także z jego pomocy w innych przedsięwzięciach wymagających sprawnego, kreatywnego pióra. Jarek to pomysłowy i samodzielny copywriter – polecamy jego usługi!

ADRIAN WOLAK, twórca i prezes TRAFFIT


Zapraszam do współpracy!