Lubisz mojego bloga? Wesprzyj mnie!

Prowadzę tego bloga już od ponad 6 lat. W tym czasie opublikowałem na nim prawie 180 wpisów, a w samym tylko 2018 roku odwiedziło go prawie 7 tysięcy unikalnych użytkowników.

Jak pewnie zauważyłeś, nie ma tu reklam ani denerwujących wyskakujących okienek. I bardzo chcę, by tak zostało.

Jednakże prawdą jest, że nie tylko nie zarabiam na tym blogu, ale wręcz do niego dopłacam – coroczna opłata za miejsce na serwerze i własną domenę to dla mnie odczuwalny koszt. Nie wspominając o moim wolnym czasie.

Jeżeli więc podoba Ci się to, co robię, chętnie tu zaglądasz i chcesz, bym publikował jeszcze więcej merytorycznych treści o historii Wrzeszcza, wyraź to wspierając mnie za pośrednictwem platformy Patronite. Wystarczy nawet 10 zł miesięcznie. Będzie to dla mnie zachęta do dalszej pracy i chociaż częściowe wynagrodzenie za wysiłek, jaki od lat wkładam w prowadzenie tego bloga. Kto wie, może nawet uzbieram tyle, że wystarczy także na zakupienie kilku dodatkowych gdańskich książek, które tu potem omówię… 😉

Pamiętaj, jest wiele miejsc w Internecie, gdzie możesz za darmo pooglądać obrazki starego Wrzeszcza, ale tylko u mnie możesz się o nim czegoś ciekawego dowiedzieć!

Jeśli uda mi się zebrać Patronów na łączną kwotę 180 zł miesięcznie, to zobowiązuję się publikować 3 wpisy w miesiącu; jeśli suma ta przekroczy 250 zł – będą to 4 posty.

Zachęcam do udzielenia wsparcia i z góry serdecznie za nie dziękuję!

PS. Możesz takie przekazać mi jednorazową darowiznę w dowolnej wysokości korzystając z PayPala:

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *