Zmiany, zmiany, zmiany…

Od ostatniego posta minęło kilka długich tygodni i to wcale nie dlatego, że znudziło mi się pisanie… Prowadziłem intensywne prace przeprowadzkowo-wykończeniowe i w końcu mogę przedstawić Wam nową odsłonę mojego wrzeszczańskiego bloga – na nowej domenie, nowej platformie i nowym serwerze 🙂 Po ponad dwóch latach żegnam się z Bloggerem i z entuzjazmem wpadam w objęcia WordPressa na własnym hostingu.

Od dziś podstawowym adresem bloga jest jarekwasielewski.pl/zwrzeszcza. Podjąłem bowiem decyzję o uporządkowaniu i skupieniu wszystkich swoich działań w Internecie pod jednym szyldem: własnym 🙂 W związku z tym wszystkie posty w domenie ZWrzeszcza.pl przekierowują na ww. domenę. Proszę Was o linkowanie do nowej domeny oraz zaktualizowanie – tam, gdzie jest to możliwe – zamieszczonych wcześniej linków do mojego bloga.

Mam nadzieję, że nowa, ulepszona wersja graficzno-techniczna przypadnie Wam do gustu. Jeżeli cokolwiek nie działa do końca tak, jak powinno, to proszę o informację – i wyrozumiałość.

Pragnę Was jednak zapewnić, że poza formą nic się nie zmieniło – dalej będę dostarczał Wam ciekawych treści o najfajniejszej dzielnicy Gdańska 😉 Nowy wpis pojawi się jeszcze dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.