Zmiany, zmiany, zmiany…

Od ostatniego posta minęło kilka długich tygodni i to wcale nie dlatego, że znudziło mi się pisanie… Prowadziłem intensywne prace przeprowadzkowo-wykończeniowe i w końcu mogę przedstawić Wam nową odsłonę mojego wrzeszczańskiego bloga – na nowej domenie, nowej platformie i nowym serwerze 🙂 Po ponad dwóch latach żegnam się z Bloggerem i z entuzjazmem wpadam w objęcia WordPressa na własnym hostingu.

Od dziś podstawowym adresem bloga jest jarekwasielewski.pl/zwrzeszcza. Podjąłem bowiem decyzję o uporządkowaniu i skupieniu wszystkich swoich działań w Internecie pod jednym szyldem: własnym 🙂 W związku z tym wszystkie posty w domenie ZWrzeszcza.pl przekierowują na ww. domenę. Proszę Was o linkowanie do nowej domeny oraz zaktualizowanie – tam, gdzie jest to możliwe – zamieszczonych wcześniej linków do mojego bloga.

Mam nadzieję, że nowa, ulepszona wersja graficzno-techniczna przypadnie Wam do gustu. Jeżeli cokolwiek nie działa do końca tak, jak powinno, to proszę o informację – i wyrozumiałość.

Pragnę Was jednak zapewnić, że poza formą nic się nie zmieniło – dalej będę dostarczał Wam ciekawych treści o najfajniejszej dzielnicy Gdańska 😉 Nowy wpis pojawi się jeszcze dziś!

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *